Čučoriedky, tmavo fialové bobuľky, patria medzi jedno z najzdravších ovocí na svete. Tieto malé plody majú vynikajúcu chuť, doplnia organizmus vitamínmi, antioxidantmi a potrebnými minerálmi.

Nápad s pestovaním tohto ovocia sa zrodil v čase, keď celosvetový trend v konzumácii zdravých potravín, vypestovaných vo vlastnej krajine, rástol. V roku 2010 sme preto založili spoločnosť Lillyberry s.r.o., ktorej hlavným cieľom je pestovanie a predaj zdravých a zároveň chutných čučoriedok.

Náš čučoriedkový sad sa nachádza v malebnej obci na strednom Slovensku – Hodruša Hámre, v časti Kopanice. V tomto nádhernom prostredí štiavnických vrchov pestujeme niekoľkých druhov odrôd kanadskej čučoriedky: Bluecrop, Chandler, Liberty, Toro,  Bluejay, Bluegold, Bonus, Brigita, Aurora a Spartan.

Dlhodobou, náročnou a poctivou prácou sme vytvorili výnimočné miesto, kde každý rok v období od júla do septembra prebieha zber a predaj čučoriedok. Teší nás, že sme to práve my: „Slovenské čučoriedky z Kopaníc“, ktoré vám môžu každý rok prinášať kúsok zdravia na váš stôl.